Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Spotkanie Wielkanocne w Klubie Senior+ w Koźlicy

We wtorek 26.03. 2024 r. do Klubu Seniora w Koźlicy udali się Wójt Gminy Józef Rysak i Zastępca Wójta Henryk Jończyk aby złożyć seniorom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Spotkanie było okazją do podziękowania Seniorom za współpracę przez  Wójta Gminy w związku z jego przejściem na emeryturę. W formie prezentacji pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i opiekunowie Klubu podsumowali dotychczasową działalność Seniorów. Wójt podziękował opiekunkom Klubu Seniora Pani Anecie Dudziak, Ani Dzięga za życzliwe podejście dla seniorów, za cierpliwość i wyrozumiałość. Podziękowania również dla gospodarza obiektu sołtysa Władysława Marszałka, Pani Kierownik GOPS-u Pani Katarzyny  Ulickiej i pracownika socjalnego Magdy Szczęsny za finansowanie i koordynowanie działalności  Klubu.

            Na nadchodzące Święta Wielkanocne składamy Państwu Seniorom  i opiekunom najlepsze życzenia. Dużo zdrowia, niech  świętą będą czasem pełnym  miłości i życzliwości wzajemnej, niech Zmartwychwstały Chrystus Wam błogosławi.