Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Wojewoda Małopolski Krzysztof Klęczar w Igołomi

Wójt Gminy kontynuuje spotkania ze Stowarzyszeniami prowadzącymi działalność na terenie gminy w związku z kończącą się kadencją samorządową.

22 marca 2024 r. na zaproszenie Wójta do Gminnego Centrum Edukacji w Igołomi przybyli zawodnicy i sympatycy zrzeszeni w Gminnym Kole Ligii Obrony Kraju i w Małopolskim Klubie Strzeleckim IGWA. Spotkanie zaszczycił Wojewoda Małopolski Pan Krzysztof Klęczar.

            Wójt Gminy Józef podziękował Prezesowi stowarzyszeń Panu Stefanowi Nawrotowi  za bardzo dobrą współpracę, zawodnikom i sympatykom strzelectwa za znakomitą promocję gminy. Wójt Gminy otrzymał również okolicznościowe podziękowania.

             Krzysztof Klęczar pełni funkcję Wojewody Małopolskiego od 3 miesięcy. To doświadczony samorządowiec, polityk, działacz ruchu ludowego. Spotkanie było okazją aby złożyć Panu Wojewodzie gratulacje z objęcia tak ważnego stanowiska. Pan Wojewoda był pod wrażeniem z rozwoju strzelectwa sportowego w naszej gminie i odnoszonych sukcesów. Wojewoda dziękował Wójtowi za współpracę i życzył dalszego realizowania się w pracy w samorządzie powiatowym.

 Za 2 tygodnie wybory samorządowe, w tym do Rady Powiatu Krakowskiego. Proszę o głosowanie na:  listę nr 3, miejsce nr 1.

                                                                                                             Pozdrawiam

                                                                                                              Józef Rysak