Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Uroczyste posiedzenie Zarządu Gminnego OSP

25 marca 2024 r. na zaproszenie Wójta Gminy   i Przewodniczącego Rady w Centrum Kultury i Promocji w Wawrzeńczycach odbyło się uroczyste posiedzenie Zarządu Gminnego Związku OSP w Igołomi – Wawrzeńczycach.

W części roboczej Prezes Zarządu Andrzej Knapik omówił tematy związane z adoracją druhów przy Grobie Pańskim,  obchodach Świętego Floriana i zawodach sportowo-pożarniczych planowanych na czerwiec tego roku.

            Następnie Wójt Gminy i Przewodniczący Rady podziękowali Zarządowi Gminnemu za 17 letnią współpracę wręczając Prezydium  Zarządu okolicznościowe statuetki, pozostałym dyplom - podziękowania i upominki. Podziękowania otrzymał również biorący udział w posiedzeniu Zarządu  Dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 4 z Krakowa Brygadier Henryk Tarcholik.

            Zarząd Gminny OSP podziękował za współpracę Wójtowi Gminy Józefowi Rysakowi, Przewodniczącemu Rady Gminy Stefanowi Nawrotowi, Zastępcy Wójta Gminy Henrykowi Jończykowi, Sekretarz Gminy Iwonie Kubik i Dowódcy IRG-4 Henrykowi Tarcholikowi.