Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Święto Kobiet w Gminnym Kole Emerytów i Rencistów oraz Uniwersytecie Trzeciego Wieku

Blisko 100 osób przybyło na  spotkanie zorganizowane z inicjatywy Wójta Gminy z okazji  Święta Kobiet.

Dobrze, że Dzień Kobiet  wraca do łask, bo przy tej okazji podkreślamy rolę kobiety w życiu społecznym. Podkreślamy, że kobiety spełniają rolę małżonki, matki, gospodyni, babci i za to oddajemy Im   szacunek. 

            Z okazji Święta Kobiet w imieniu Samorządu Gminy Igołomia – Wawrzeńczyce składamy Wam drogie Panie najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, szczęścia, długich lat życia w gronie kochających Was rodzin, dzieci i wnuków. 

            W związku z kończącą się kadencją Wójt Gminy przekazał   słowa podziękowania za ogrom pracy jaka została wykonana dla naszych mieszkańców. Szczególne słowa podziękowań dla Zarządów  Stowarzyszeń i ich Przewodniczących: Pani Bożeny Barwińskiej, Pana Krzysztofa Barwińskiego, poprzedniego przewodniczącego Pana Wacława Flesińskiego.  Mówił, że dzięki  pracy Zarządów  seniorzy naszej gminy mieli możliwość aktywizacji, poprawy jakości życia,  wykorzystanie swojego potencjału zawodowego i życiowego.

            Oficjalne podziękowania za współpracę i kwiaty Wójt Gminy Józef Rysak  i Przewodniczący Rady  przekazali  Pani Przewodniczącej Bożenie Barwińskiej.  Zarząd Gminnego Koła Emerytów i Rencistów wyraził wdzięczność Wójtowi za życzliwość i współpracę na rzecz Seniorów w naszej gminie.  Wszystkie Panie obecne na spotkaniu otrzymały upominek w postaci monografii gminy „Kartki z dziejów Igołomskiego Powiśla”