Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Zmiana Prezesa Klubu Sportowego „Wiarusy” Igołomia

W dniu 02.02.2024 tj. piątek w budynku klubowym KS Wiarusy Igołomia odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze. Zebranie było podsumowaniem ostatniej 4-letniej kadencji i zarazem 12 – letniej pracy Prezesa Pawła Żabickiego.

W tajnym głosowaniu członkowie klubu wybrali nowy Zarząd na lata 2024-2028 w składzie:

Prezes  Robert Ziółko

Wiceprezes Katarzyna Wesołowska

Skarbnik  Damian Nowak

Sekretarz Konrad Szymacha

Członek Rafał Galus

Członek Szymon Jagła

            W zebraniu uczestniczył Wójt Gminy Józef Rysak i Zastępca Wójta Henryk Jończyk oraz przedstawiciele Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Wieliczka. Wójt Gminy podziękował dotychczasowemu Prezesowi Pawłowi Żabickiemu za bardzo dobrą współpracę mówiąc m.in.

            Panie Prezesie  wielkie słowa uznania i podziękowania. Dziękuję  za poświęcenie oraz nieocenione zaangażowanie w rozwój piłki nożnej na terenie Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce. Pańska postawa prawdziwego społecznika jest najlepszym przykładem do naśladowania . Dla mnie jako Wójta zaszczytem było współpracować z Panem.

            Wójt Gminy wręczył ustępującemu Prezesowi dyplom – podziękowania i okolicznościową statuetkę.