Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

„Eko tajemnice zamknięte w słoiku”

„Eko tajemnice zamknięte w słoiku” to tytuł projektu, który zrealizowali Ekodoradcy z Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce we współpracy ze Stowarzyszeniem Kreatywnie Aktywni podczas XIII Małopolskiego Święta Warzyw.

Warsztaty tworzenia lasów w szkle, ekologiczne zagadki w zamian za rośliny oczyszczające powietrze z substancji szkodliwych oraz konsultacje z Ekodoradcami to główne atrakcje czekające na odwiedzających Stoisko Gminy oraz Kreatywnie Aktywnych.
 
W ramach konsultacji z Ekodoradcami każdy zainteresowany miał możliwość uzyskać szczegółowe informacje na temat programu ,,Czyste Powietrze”.
 
Ekodoradcy są zatrudnieni w Urzędzie Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce w ramach Projektu EKO-TEAM finansowanego w 90% ze środków instrumentu finansowanego ELENA w ramach Programu Horyzont 2020
 
Projekt “Eko tajemnice zamknięte w słoiku” został zrealizowany w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej Część 2) Fundusz Ekologii Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.