Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Doposażenie świetlicy wiejskiej w Żydowie

Gmina Igołomia-Wawrzeńczyce w miesiącu maju 2022 roku  złożyła do Urzędu Marszałkowskiego  wniosek pn. „Doposażenie świetlicy wiejskiej w m. Żydów w meble i inne elementy podnoszące standard miejsca integracji i współpracy społecznej mieszkańców”w ramach konkursu „Małopolskie świetlice wiejskie 2022”.

Województwo Małopolskie w ramach  umowy nr I/2647/RO/3654/22 z dnia 24.10.2022 przyznało dotację celową dla Gminy  w wysokości 16.874zł. W ramach dotacji zakupiono: krzesła bankietowe w ilości 30szt., regały gastronomiczne w ilości 2 szt., drukarkę laserową, nagłośnienie przenośne, zmywarko-wyparzarkę oraz drobny sprzęt AGD tj. parowar-warnik do wody, gofrownicę, frytkownicę, mikser-robot planetarny, opiekacz-grill. 

Zadanie współfinansowane ze środków finansowych Województwa Małopolskiego w ramach konkursu pn. „Małopolskie świetlice wiejskie 2022”