Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

7 miejsce Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce w krajowym rankingu programu Czyste Powietrze

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie przy współpracy z Polskim Alarmem Smogowym i Bankiem Światowym przygotował i opublikował najnowszy ranking programu "Czyste Powietrze".
Gmina Igołomia-Wawrzeńczyce uplasowała się w I kwartale 2022 r. aż na 7 miejscu w Polsce i 1 miejscu w Małopolsce! O tak wysokim miejscu w rankingu decyduje nie tylko ilość złożonych wniosków o dofinansowanie do programu Czyste Powietrze, ale też wskaźnik, którego wartość wyznacza liczba wniosków złożonych z terenu danej gminy w przeliczeniu na 1000 budynków jednorodzinnych.
 
Dziękujemy za tak duże zainteresowanie programem i zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem dofinansowania na prace takie jak wymiana źródła ciepła, montaż lub modernizacja instalacji co. i cwu. czy wykonaniem ocieplenia ścian zewnętrznych do umawiania spotkań w Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze.
 
Więcej informacji o rankingu programu Czyste Powietrze: