Rada Gminy 2014-2018

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Uchwały Rady Gminy dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej (Czytaj dalej...)

 

Rada Gminy Igołomia - Wawrzeńczyce - kadencja 2014-2018

Okręg nr 1 - Igołomia

MORAŃSKA-KURA Helena Lidia
Okręg nr 2 - Igołomia

STAWINOGA Zuzanna Kazimiera
Okręg nr 3 - Zofipole

CHMIELA Jolanta Maria
Okręg nr 4 - Tropiszów

WILKOSZ Stanisław
Okręg nr 5 - Tropiszów

GAS Stanisław
Okręg nr 6 - Odwiśle

Nawrot Stefan
Okręg nr 7 - Pobiednik Wielki

DZIĘGA Piotr
Okręg nr 8 - Pobiednik Mały, Koźlica

PALUCH Piotr
Okręg nr 9 - Wawrzeńczyce I

CHMIELA Anna Agnieszka
Okręg nr 10 - Wawrzeńczyce I

KASPRZYK Edward Franciszek
Okręg nr 11 - Wawrzeńczyce II

LATAŁA Edgar Dariusz
Okręg nr 12 - Złotniki

Krystyna Kwiatek
Okręg nr 13 - Dobranowice

JASONEK Łukasz Leszek
Okręg nr 14 - Rudno Górne

MATJAS Przemysław Michał
Okręg nr 15 - Stręgoborzyce, Żydów

SIEJA Wiesława Natalia

 


 Komisje Rady

Komisja Rewizyjna 
1. Zuzanna Stawinoga - Przewodnicząca Komisji
2. Piotr Dzięga - Zastępca Przewodniczącego Komisji
3. Jolanta Chmiela
4. Wiesława Sieja
5. Stanisław Wilkosz
6. Anna Chmiela 

Komisja Budżetowa 
1. Anna Chmiela - Przewodnicząca Komisji
2. Stanisław Gas - Zastępca Przewodniczącego Komisji
3. Edward Kasprzyk
4. Przemysław Matjas
5. Zuzanna Stawinoga

Komisja Oświaty 
1. Helena Morańska-Kura - Przewodnicząca Komisji
2. Przemysław Matjas - Zastępca Przewodniczącego Komisji 
3. Edgar Latała 
4. Stanisław Gas
5. Zuzanna Stawinoga 

Komisja Drogowa 
1. Stanisław Wilkosz - Przewodniczący Komisji
2. Krystyna Kwiatek - Zastępca Przewodniczącego Komisji
3. Edward Kasprzyk
4. Piotr Dzięga 
5. Piotr Paluch

Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej 
1. Edward Kasprzyk - Przewodniczący Komisji
2. Łukasz Jasonek - Zastępca Przewodniczącego Komisji
3. Krystyna Kwiatek
4. Piotr Paluch
5. Helena Morańska-Kura

Komisja Kultury, Sportu i Opieki Społecznej 
1. Wiesława Sieja - Przewodnicząca Komisji
2. Edgar Latała - Zastępca Przewodniczącego Komisji
3. Jolanta Chmiela
4. Anna Chmiela
5. Łukasz Jasonek

 


 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:0000-00-00
Data publikacji:0000-00-00
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:4245