Zarząd Oddziału Gminnego OSP na lata 2021 - 2026
8 października 2021 r. w jednostce OSP Złotniki odbył się Zjazd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Igołomia – Wawrzeńczyce. Wybrany został Zarząd Oddziału Gminnego, Komisja Rewizyjna, przedstawiciel do Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Krakowie oraz delegaci na Zjazd Powiatowy ZOSP RP w Krakowie.
Zarząd Oddziału Gminnego OSP na lata 2021 – 2026 ukonstytuował się w składzie:
Prezes Zarządu Gminnego – Andrzej Knapik
Wiceprezes Zarządu Gminnego – Maciej Skalski
Wiceprezes Zarządu Gminnego – Robert Kopeć
Komendant Gminny OSP – Konrad Szterleja
Sekretarz – Beata Arcyz
Skarbnik- Kazimierz Semper
Członek Prezydium Zarządu – Andrzej Micuda
Członek Prezydium Zarządu – Tomasz Wyszogrodzki
Członek Zarządu – Tomasz Giemza
Członek Zarządu – Henryk Bulanda
Członek Zarządu – Paweł Adamus
Członek Zarządu – Sylwester Luty
Członek Zarządu – Mariusz Migas
Członek Zarządu – Szymon Gawlikowski
Członek Zarządu – Jarosław Walczyk
Członek Zarządu – Michał Nowak
Członek Zarządu – Wojciech Guzik
Do Komisji Rewizyjnej powołani zostali:
Krzysztof Mietła - Przewodniczący
Tomasz Dziura - Wiceprzewodniczący
Kamil Migas - Sekretarz
Przedstawicielem Zarządu Oddziału Gminnego do Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Krakowie został wybrany: Kazimierz Semper.
Delegatami na Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Krakowie zostali wybrani: Andrzej Knapik, Konrad Szterleja, Robert Kopeć, Maciej Skalski.
Skład Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP w Igołomi – Wawrzeńczycach na lata 2016-2021
PREZYDIUM
Andrzej Knapik – Prezes
Robert Kopeć – W-ce Prezes (OSP Żydów)
Maciej Skalski – W-ce Prezes (OSP Złotniki)
Beata Arcyz – Sekretarz
Stanisław Wilkosz – Skarbnik (OSP Tropiszów)
Andrzej Micuda – Czł. Prezydium (OSP Dobranowice)
Maciej Strzelecki – Czł. Prezydium (OSP Igołomia-Zofipole)
KOMENDANT GMINNY
Konrad Szterleja (OSP Stręgoborzyce)
CZŁ. ZARZĄDU
Tadeusz Bracha (OSP Tropiszów)
Henryk Bulanda (OSP Igołomia-Zofipole)
Karol Cygan (OSP Złotniki)
Szymon Gawlikowski (OSP Wawrzeńczyce)
Kamil Migas (OSP Pobiednik Mały)
Mariusz Migas (OSP Wawrzeńczyce)
Michał Nowak (OSP Rudno Górne)