Rada Gminy 2010-2014
Uchwały Rady Gminy dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej (Czytaj dalej...)
Radni Gminy Igołomia - Wawrzeńczyce - kadencja 2010-2014
Okręg nr 1 - Igołomia JAN SKOCZ47 lata; rodzina: żona 5-cioro dzieci; wykształcenie: wyższe; zawód: rolnik;zainteresowania: sport, wędkarstwo |
|
Okręg nr 1 - Igołomia
Helena Morańska-Kura
|
|
Okręg nr 2 - Zofipole |
|
Okręg nr 3 - Tropiszów Stanisław Wilkosz |
|
Okręg nr 3 - Tropiszów Maciej Minor |
|
Okręg nr 4 - Odwiśle 51 lat; wykształcenie: wyższe; zawód: funkcjonariusz administracji państwowej,zainteresowania: wędkarstwo, metaloplastyka, literatura fantastyczno-naukowa. |
|
Okręg nr 5 - Pobiednik Wielki Wiesława Sendor |
|
Okręgu nr 6 - Pobiednik Mały, Koźlica Piotr Paluch |
|
Okręg nr 7 - Wawrzeńczyce I Anna Chmiela |
|
Okręg nr 7 - Wawrzeńczyce I Edward Kasprzyk59 lat; rodzina: żona, trzech synów; wykształcenie: zawodowe, zawód: wiertacz (poszukiwania naftowe), rencista; zainteresowania: polityka, ochrona środowiska, sport; doświadczenie: sołtys Wawrzeńczyc I czwartą kadencję |
|
Okręg nr 8 - Wawrzeńczyce II Anna Latała |
|
Okręg nr 9 – Złotniki Krystyna Kwiatek50 lat; rodzina: mąż, syn, córka; wykształcenie średnie; zawód: rolnik;doświadczenie: działa w KGW w Złotnikach od 12 lat |
|
Okręg nr 10 - Dobranowice Wacław Flesiński67 lata, rodzina: żonaty; wykształcenie: zawodowe, rencista; zainteresowania: prace społeczne |
|
Okręg nr 11 - Rudno Górne Zastępca Przewodniczącego Rady GminyEdyta Rybak |
|
Okręg nr 12 - Stręgoborzyce, Wygnanów, Żydów Zbigniew Zając |
Komisje Rady
Komisja Rewizyjna Rady Gminy Igołomia- Wawrzeńczyce | |
Stanisław Wilkosz | Przewodniczący Komisji |
Anna Chmiela | Z-ca Przewodniczącego Komisji |
Jan Skocz | |
Wacław Flesiński | |
Krystyna Kwiatek | |
Anna Latała | |
Komisja Budżetowa | |
Jan Skocz | Przewodniczący Komisji |
Anna Latała | |
Anna Chmiela | |
Edyta Rybak | |
Stanisław Wilkosz | |
Komisja Oświaty | |
Anna Latała | Przewodnicząca Komisji |
Anna Chmiela | |
Maciej Minor | |
Jan Skocz | |
Helena Morańska - Kura |
|
Komisja Drogowa | |
Wacław Flesiński | Przewodniczący Komisji |
Stanisław Wilkosz | |
Krystyna Kwiatek | |
Zbigniew Zając | |
Edyta Rybak |
|
Komisja Kultury, Sportu i Opieki Społecznej | |
Krystyna Kwiatek | Przewodniczący Komisji |
Zbigniew Zając | |
Edward Kasprzyk | |
Aleksander Jeleń | |
Piotr Paluch | |
Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska | |
Edward Kasprzyk | Przewodnicząca Komisji |
Wacław Flesiński | |
Zbigniew Zając | |
Wiesława Sendor | |
Helena |