Rada Gminy 2010-2014

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Uchwały Rady Gminy dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej (Czytaj dalej...)

 

 

Radni Gminy Igołomia - Wawrzeńczyce - kadencja 2010-2014

 

 

Okręg nr 1 - Igołomia

JAN SKOCZ 
 47 lata; rodzina: żona 5-cioro dzieci; wykształcenie: wyższe; zawód: rolnik;zainteresowania: sport, wędkarstwo
  Okręg nr 1 - Igołomia

Helena Morańska-Kura

 

 

Okręg nr 2 - Zofipole 
Aleksander Jeleń 

Lat 73 wykształcenie wyższe prawo administracyjne UJ. Emeryt żonaty, żona Danuta dwoje dzieci Marcin Aleksandra, czworo wnuków.

Radny w pierwszej Radzie Powiatu krakowskiego ziemskiego.
Prezes OSP Igołomia-Zofipole, V-ce prezes Zarządu Gminnego Związku OSP RP, V-ce prezes Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska. Przewodniczący Komitetu Wspierania budowy sali gimnastycznej przy Gminnym Centrum Edukacji w Igołomi.
Zainteresowania literatura, film, sport.   

 

Okręg nr 3 - Tropiszów

Stanisław Wilkosz 
 
 

Okręg nr 3 - Tropiszów

Maciej Minor 
 
 

Okręg nr 4 - Odwiśle

Przewodniczący Rady Gminy

Stefan Nawrot 
51 lat; wykształcenie: wyższe; zawód: funkcjonariusz administracji państwowej,zainteresowania: wędkarstwo, metaloplastyka, literatura fantastyczno-naukowa. 
 
 

Okręg nr 5 - Pobiednik Wielki

Wiesława Sendor  
 
  Okręgu nr 6 - Pobiednik Mały, Koźlica

Piotr Paluch
 

Okręg nr 7 - Wawrzeńczyce I

Anna Chmiela
 

Okręg nr 7 - Wawrzeńczyce I

Edward Kasprzyk 
59 lat; rodzina: żona, trzech synów; wykształcenie: zawodowe, zawód: wiertacz (poszukiwania naftowe), rencista; zainteresowania: polityka, ochrona środowiska, sport; doświadczenie: sołtys Wawrzeńczyc I czwartą kadencję
 

Okręg nr 8 - Wawrzeńczyce II

Anna Latała
 

Okręg nr 9 – Złotniki

Krystyna Kwiatek 
50 lat; rodzina: mąż, syn, córka; wykształcenie średnie; zawód: rolnik;doświadczenie: działa w KGW w Złotnikach od 12 lat
 

Okręg nr 10 - Dobranowice

Wacław Flesiński 

67 lata, rodzina: żonaty; wykształcenie: zawodowe, rencista; zainteresowania: prace społeczne
 

Okręg nr 11 - Rudno Górne

Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy 

Edyta Rybak 
 


 
 

Okręg nr 12 - Stręgoborzyce, Wygnanów, Żydów

Zbigniew Zając 

 

 

Komisje Rady

 

Komisja Rewizyjna Rady Gminy Igołomia- Wawrzeńczyce
Stanisław Wilkosz Przewodniczący Komisji
Anna Chmiela Z-ca Przewodniczącego Komisji
Jan Skocz  
Wacław Flesiński  
Krystyna Kwiatek  
Anna Latała  
Komisja Budżetowa
 Jan Skocz Przewodniczący Komisji
Anna Latała  
Anna Chmiela  
Edyta Rybak  
Stanisław Wilkosz  
Komisja Oświaty
Anna Latała Przewodnicząca Komisji
Anna Chmiela  
Maciej Minor  
Jan Skocz  

Helena Morańska - Kura

 
Komisja Drogowa
Wacław Flesiński Przewodniczący Komisji
Stanisław Wilkosz  
Krystyna Kwiatek  
Zbigniew Zając  

Edyta Rybak

 
Komisja Kultury, Sportu i Opieki Społecznej
Krystyna Kwiatek Przewodniczący Komisji
Zbigniew Zając  
Edward Kasprzyk  
Aleksander Jeleń  
Piotr Paluch  
Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Edward Kasprzyk Przewodnicząca  Komisji
Wacław Flesiński  
Zbigniew Zając  
Wiesława Sendor  

Helena 
Morańska- Kura

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:0000-00-00
Data publikacji:0000-00-00
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3085