Igołomia-Wawrzeńczyce

Strona główna

Najnowsze aktualności

Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej na nowych, korzystnych zasadach

18 października 2019
Przejdź do -

Sesja nadzwyczajna

17 października 2019

Dzisiaj w budynku CKiP radni naszej gminy spotkali się na nadzwyczajnej sesji. Konieczność zorganizowania nadzwyczajnej sesji wynikał z otrzymanego dofinansowania do remontu dwóch dróg gminnych z Funduszu Dróg Samorządowych.

Czytaj więcej o: Sesja nadzwyczajna
Przejdź do -

PŁATNE STAŻE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZATRUDNIENIA

17 października 2019

Wybory do Sejmu i Senatu RP w gminie Igołomia-Wawrzeńczyce

16 października 2019

Zawiadomienie o zwołaniu Sesji Rady Gminy

15 października 2019

Zawiadamiam, że w dniu 17 października 2019r.  (tj. czwartek) o godz. 9.00 w budynku Centrum Kultury i Promocji w Igołomi-Wawrzeńczycach, z siedzibą  w Wawrzeńczycach Nr 160 odbędzie się XI/2019 sesja Rady Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce (sesja nadzwyczajna).

Czytaj więcej o: Zawiadomienie o zwołaniu Sesji Rady Gminy
Przejdź do -

Rada Seniorów

15 października 2019

Przewodnicząca Małopolskiej Sieci Rad Seniorów, Pani Eleonora Kusińska zaprosiła do CKiP przedstawicieli gminnych Rad Seniorów oraz członków grup inicjatywnych z tych gmin które zamierzają powołać Gminne Rady Seniorów.

Czytaj więcej o: Rada Seniorów

Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2019

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, czyli Dzień Nauczyciela. Jest to święto państwowe. W szkołach organizowane są uroczystości i imprezy. Podczas nich składane są życzenia i podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom związanym z oświatą.

Czytaj więcej o: Dzień Edukacji Narodowej
Przejdź do -

BEZPIECZNA MAŁOPOLSKA 2019

9 października 2019

W dniu 03.10.2019r.  – na Sali Konferencyjnej w Centrum Kultury i Promocji w Igołomi - Wawrzeńczycach odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu i ubrań bojowychna rzecz siedmiu jednostek OSP z terenu gminy Igołomia-Wawrzeńczyce.

Czytaj więcej o: BEZPIECZNA MAŁOPOLSKA 2019

Zaproszenie

9 października 2019

Gmina Igołomia-Wawrzeńczyce we współpracy z LGD Korona północnego Krakowa serdecznie zaprasza i zachęca do wysyłania zgłoszeń podmiotów z terenu gminy do Projektu pt. "Lokalności- targi produktów lokalnych” promocja lokalnych produktów z terenu LGD.

Czytaj więcej o: Zaproszenie
Przejdź do -

Siłownia terenowa w Wawrzeńczycach już otwarta!

9 października 2019

Społeczny Komitet przy Szkole Podstawowej w Wawrzeńczycach jako oddział terenowy Stowarzyszenia Pomocy Szkole „Małopolska” wnioskował o powierzenie grantu  w ramach projektu grantowego realizowanego przez Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie zadania w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Objętego PROW 2014-2020 Przedsięwzięcie LSR: P1.2.2 Tworzenie lub rozwój miejsc sportu i rekreacji.

Czytaj więcej o: Siłownia terenowa w Wawrzeńczycach już otwarta!