Tour rowerowy po Gminie Igołomia-Wawrzeńczyce

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

7 lipca 2020

W 2020 roku obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu przypadają na okres od 16 września (środa) do 22 września (wtorek).

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu to pomysł, który w życie w 2002 roku wprowadziła Komisja Europejska. Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu to inicjatywa, której głównym celem jest zachęcanie ludzi do zmiany niekorzystnych dla zdrowia i środowiska przyzwyczajeń. Konkretnie chodzi o wybieranie ekologicznych środków podróżowania, np. roweru czy komunikacji miejskiej. A jeśli już ktoś musi jechać do pracy własnym samochodem, warto znaleźć współpasażerów. Wszędzie, gdzie możemy dostać się na piechotę, warto skorzystać właśnie z takich opcji, choćby na zakupy do pobliskiego sklepu czy na siłownię, basen.

W ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu 2020 w Gminie Igołomia-Wawrzeńczyce odbędzie się: Rowerowy tour po Gminie Igołomia-Wawrzeńczyce– długość trasy ok. 15 km, który odbędzie się w dn. 20 września 2020 roku (niedziela).Zbiórka przed startem na parkingu przy WOSiR w Igołomi (Boisko KS Wiarusy Igołomia).

Chęć udziału w wydarzeniach należy zgłosić telefonicznie pod nr 12 287 40 03 lub 07,
bądź e-mailowo: ug_igwaw@poczta.onet.pl. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-07-07
Data publikacji:2020-07-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1024