Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Jednostka OSP Igołomia-Zofipole zwycięzcą plebiscytu

Jednostka OSP Igołomia- Zofipole poprzez głosowanie SMS-mi  zwyciężyła w Plebiscycie na "Jednostkę Roku Małopolski 2019"  i tym samym awansowała do finału, w którym będzie walczyć tytuł " Jednostki Roku Polski 2019".

O zwycięstwie zadecyduje ilość oddanych głosów poprzez SMS-y. Głosowanie trwa do 14 maja 2019 r. Szczegóły akcji na stronach internetowych dzienników: Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego.

            Uroczyste ogłoszenie wyników ogólnopolskiego finału plebiscytu oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas wielkiej gali III Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Inicjatywy  dla Społeczności Lokalnych, które odbędzie się 18 maja w Warszawie.

            Jednostka OSP Igołomia-Zofipole działa od 1927 r. Posiada zmodernizowaną remizę, która jest miejscem spotkań mieszkańców, stowarzyszeń. Jednostka jest dobrze wyposażona w sprzęt ratowniczy. Druhowie co roku uczestniczą w ponad 30 akcjach ratowniczych.