Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

„MAŁOPOLSKIE REMIZY 2017”

W budżecie Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce na rok 2017 przeznaczono środki naZagospodarowanie placu manewrowego przy budynku OSP Tropiszów.

Przedmiotem inwestycji było wykonanie zagospodarowania placu manewrowego przy budynku remizy OSP Tropiszów. Zadanie polegało na zagospodarowaniu terenu od strony południowej, zachodniej i północnej remizy (tj. części operacyjno-bojowej, dojazdu i dojścia do obiektu) obejmowało wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego i kostki brukowej wraz z wbudowaniem krawężników i obrzeży. Wykonanie prac spowodowało wymianę starej zniszczonej nawierzchni placu manewrowego i dojazdu do części operacyjno-bojowej na nową, umożliwiając błyskawiczny, bezpieczny  wyjazd strażaków do akcji. Dzięki staraniom Urzędu Gminy projekt został współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego przyznawanych przez Sejmik Województwa Małopolskiegow ramach konkursu  „Małopolskie Remizy 2017” w kwocie 38.041,00 zł.Wykonawcę do realizacjizadania wybrano zgodnie z art. 4 pkt 8 ustawy Prawo zamówień publicznychi była nim Firma PRIMA-KOP Grzegorz Wawrzeń z Niegardowa, która zrealizowała zadanie za kwotę  130.066,23zł.