Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Podniesienie poziomu bezpieczeństwa na drodze krajowej 79

Gmina Igołomia-Wawrzeńczyce zawarła porozumienie z Generalnym Dyrektorem Dróg Krajowych i Autostrad  w Warszawie na realizację przez gminę zadania „Podniesienie poziomu bezpieczeństwa na istniejących przejściach dla pieszych na terenie gminy Igołomia-Wawrzeńczyce poprzez budowę dedykowanego oświetlenia”.

Gmina po ogłoszeniu przetargu podpisała umowę w dniu 31.08.2021 r. z wykonawcą tj. Firma Usługowa „EL-MAG” z Czarnej na wykonanie dokumentacji projektowej i wykonaniu robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” poprzez budowę dedykowanego oświetlenia na istniejących 12 przejściach dla pieszych w ciągu drogi krajowej nr 79 na terenie gminy Igołomia-Wawrzeńczyce. Za wykonaną pracę wykonawca otrzymał wynagrodzenie ryczałtowe w wysokości 412 029,34 zł. Zadanie w całości zostało sfinansowane przez GDDKiA.