Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Centrum Kultury i Promocji zakończyło remont

Otrzymane dofinansowanie unijne  w kwocie  38.178,00 zł.  przez Centrum Kultury i Promocji w Igołomi-Wawrzeńczycach w ramachdziałania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 pozwoliło  wykonać zadanie „Adaptacja pomieszczeń w budynku  Centrum Kultury i Promocji”.

Po przeprowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w procedurze zapytania ofertowego do realizacji przedmiotowego remontu wybrana została firma Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „MIREK” z Rudna Górnego za kwotę: 74 141,79 zł.  z terminem realizacji 30.09.2020 r.

            Celem realizacji projektu  było  stworzenie atrakcyjnej przestrzeni publicznej na integrację społeczną  poprzez przystosowanie zaplecza kuchennego, wyremontowanie sali spotkań i sali konferencyjnej  na potrzeby Kół Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszeń, organizacji pozarządowych i innych jednostek.  Zaplecze kuchenne wyposażone zostało:  w płytę indukcyjną z piekarnikiem, lodówkę, chłodnię, zmywaki gastronomiczne, zmywarkę.