Urząd Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce zamknięty dla bezpośredniej obsługi klienta od 16.03.2020r. (pon.) do odwołania.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

1 kwietnia 2020

Od najbliższego poniedziałku, tj. 16 marca, budynek Urzędu Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce, 32-125 Wawrzeńczyce nr 57 będzie dostępny wyłącznie dla pracowników.

Prosimy, by załatwianie spraw urzędowych odłożyć w czasie.

Wszelkie dokumenty i wnioski do Urzędu można złożyć elektronicznie, bądź poprzez wrzucenie pisma, wniosku itp. do odpowiedniego pojemnika umieszczonego w pobliżu wejścia do urzędu.

Wyjątkiem będzie rejestracja bieżąca zgonów oraz sporządzanie aktów zgonów. W tych sprawach pracownik Urzędu Stanu Cywilnego przyjmuje osobiście po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym w miejscu do tego wyznaczonym w budynku Urzędu Gminy,    32-125 Wawrzeńczyce nr 57.

Wójt Gminy Igołomia- Wawrzeńczyce prosi aby z urzędnikami kontaktować się za pośrednictwem internetu lub telefonicznie. Jednocześnie proszę o wyrozumiałość, przypominając, że urząd – jak każdy pracodawca – musi się liczyć z nieobecnością pracowników korzystających z prawa opieki nad dziećmi, a także zezwala na pracę zdalną tym osobom, które ze względów zdrowotnych nie powinny narażać się na ryzyko zakażenia.

W załączniku Zarządzenie /2020
Wójta Gminy Igołomia-Wawrzeńczycez dnia 13 marca 2020 r.
w sprawie odwołania wszystkich zgromadzeń oraz imprez organizowanych przez jednostki organizacyjne Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce, jednostki pomocnicze Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce  oraz samorządowe instytucje kultury


Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-04-01
Data publikacji:2020-04-01
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:451